9 Ağustos 2014 Cumartesi

Şimdi Seçim Zamanı..

Cumhurbaşkanlığı seçimleri için tüm hazırlıklar tamam, meydanlarda mitingler, havalarda uçuşan zarflar, beleş kumanyalar, söylemler de hakaretler, yermeler, ayrıştırmalar ve halkı meydanlara toplamak için beleş otobüsler devletin imkanları son zerresine kadar bu seçim maratonu için kullanılmıştır. Kullanılma yada devam ediyor. Makarna, kömür yardımları bilmediğimiz diğer yardımlar vs. arkadaşlar bu yardım adı altında yapılanlar AKP nin değil devlet hazinesindeki sizin ve benim vergilerimizle toplanan paralardır. Yani bizim paramızla bize, kendi reklamlarını yaptırıyorlar. Usulsüz de olsa seçim hazırlıkları tamamdır. Bu arada trafo fareleri ve kedileri de hazır bekletilmektedir.Hazineden harcanan haksız bir kuruşu dahi helal etmiyorum. Hem bu Dünya'da hemde öbür Dünya'da.
Bu arada Türkiye'deki seçmen sayısı 52 milyon 305 bin 382 kişi , yurt dışında ki seçmen sayısı da 2 milyon 736 bin 410 kişidir. Şimdi bunları toplayalım = 55 milyon 041 bin 792 kişi yapıyor. Buna karşılık basılan oy pusulası adedi  75 milyon 708 bin 180 adettir. Yani yaklaşık 20 milyon oy pusulası fazladan basılmıştır. Bu AGİT heyetinin bile dikkatini çekmiş ve bu konuda bir ön rapor hazırlamıştır. AGİT RAPORU nu tıklayarak okuyabilirsiniz.
Ülkesini seven ve Atatürk'e saygısı olan tüm kardeşlerimin mutlaka sandığa gitmelerini ve Sayın Prof.Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu oyunuzu vererek bu kara düzene son verme zamanıdır derim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder