2 Temmuz 2015 Perşembe

HDP-AKP koalisyonumu ?

Günaydın arkadaşlar, Bu siyaset  filminin sonunu çok merak ediyorum, seçim dedik sandığa gittik tercihimizi yaptık, bu seçimde A-K-P tüm devlet imkanlarını sonuna kadar kullandığı halde büyük hüsrana uğradı bakmayın siz %40 oy aldığına, bu oyların en az %20 si makarna,kömür,yardım çeki,zarflar vs.den gelen oylar, en az da %10  yandaş medya,yandaş iş adamı vs.desek buyurun işte A-K-P barajı bile geçemedi. Halk gereken cevabı sandıkta verdi fakat gelgelim mesajı bazı partiler anlamamış durumda
 Meclis başkanlığı seçimine bir bakın, MHP lideri tuttu başkanlığı elleriyle A-K-P ye teslim etti. Millet niye size oy verdi, millet size sandıkta ne söylemek istedi bunu anlamış değil, bir kuru inattır tutturdu gidiyor.CHP nin Ülkenin birliği,kardeşlik,halkın refahı için uzattığı dost elini tutmak yerine uzlaşmaz tavrı ile A-K-P nin ekmeğine yağ sürdü, korkarım  püskevit yarında hükümeti A-K-P ye teslim eder. Acıkça belli ki kaçak aksaraya hizmet etmekten zevk duyuyor.Kuzu postu ile meydanlarda oy istedi, kurt postuyla yola devam ediyor. Bundan sonra bizden oy alamayacaksın Sayın Bahçeli. Ve bu kaçırdığın fırsatı bir daha bulamıyacaksın. Aslında hiç hükümet kurmak için uğraşmasınlar Rıza Sarraf ve avanesine, eski 4 bakan ve avanesine teslim edin hükümeti bakın hiç cari açık filan kalırmı. Bu iş bu kadar basit.
Neyse yeni başladık, bakalım daha neler göreceğiz,  kim neler yapacak ,kim kimle koalisyon kuracak, yoksa Bahçeli'nin örtülü desteği ile Ülkemizi erken seçime mi götürecekler. A-K-P nin ve kaçak aksarayda ikamet edenlerin aklında tek şey var erken seçim yapıp tek başına iktidar olmak, Bu çok zor, yapılacak erken seçimde A-K-P oylarını %35 lerin altına düşürecek diye tahmin ediyorum, çünkü halkın gözü açıldı artık gerçekleri görüyor millet. 
Yüce Allah hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin diyelim ve noktayı koyalım. Kaçak aksarayda ikamet eden haşmetmeabı kızdırmaya gelmez çünkü. Tüm dostlara hayırlı cumalar diliyorum.
Not : Resim Sözcü gazetesinden alınmıştır, gazetenin parası da ödenmiştir :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder